ZAŁÓŻ SWÓJ WŁASNY SKLEP INTERNETOWY - WWW.ABC24.PL

KATALOG STRON » Medycyna i Zdrowie » Lekarze

| dodaj za darmo swoją stronę w kategorii: Lekarze |

Opinie, Testy, Oceny - Wolne Forum Konsumenckie
Opinie o produktach i usługach pisane przez internautów. Czytaj opinie użytkowników o produktach które cię interesują i dziel się swoimi doświadczeniami. Prawdziwe wolne forum konsumenckie nie nadzorowane z zewnątrz przez „cenzurę”. Jeżeli jakieś produkty, usługi zasługują na napiętnowanie lub wyróżnienie pisz śmiało. Twoje doświadczenia mogą uchronić innych przed błędami lub sam możesz się ich ustrzec czytając opinię innych.
http://www.testhub.pl

Diamed przychodnia Kielce usg, mammografia Kielce
Badanie mammograficzne piersi jest szybkie, proste, niebolesne i tanie. Wraz z badaniem USG piersi pozwala na bardzo wczesne wykrycie guza piersi. Nasza przychodnia w Kielcach wykonuje badania USG, badania mammograficzne i inne. Badanie mammograficzne piersi jest szybkie, proste, niebolesne i tanie. Wraz z badaniem USG piersi pozwala na bardzo wczesne wykrycie guza piersi. Nasza przychodnia w Kielcach wykonuje badania USG, badania mammograficzne i inne.
http://www.dia-med.pl/

Dietetyk, Dietetyk medyczny, Dietetyk Trójmiasto
Zapraszamy do skorzystania z usług dietetyka - jeśli masz problemy z nadwagą lub problemy związane z dietą potrzebujesz odpowiednio skonfigurowanej diety którą przygotuje wykwalifikowany dietetyk odwiedź naszą poradnie dietetyczną i skorzystaj z porady Dietetyka Wejdź na Naszą stronę i wybierz dla siebie najlepszą dietę
http://www.dietline.pl/dietetyk.html

Dolnośląska i Opolska Informacja Medyczna
Dolnośląsko-Opolska Informacja Medyczna powstała w 1999 r. jako telefoniczna informacja o prywatnych gabinetach lekarskich, przychodniach, placówkach szpitalnych, sanatoryjnych i gabinetach weterynaryjnych . Informacja była udzielana poprzez ogólnopolski numer telefonu 9434 równolegle z Informacją Gospodarczą a w momencie wejścia Polski do Unii Europejskiej pod numerem 19434. Nasz oddział jest jednym z 20 oddziałów na terenie Polski , działający w Ogólnopolskiej Sieci Informacji Miejskich (OSiM) obsługujący szczególnie klientów w obrębie aktualnego terenu dolnośląsko-opolskiego, chociaż w naszej informacji można też uzyskać dane o placówkach medycznych jak i gospodarczych z terenu całej Polski. W związku z tym iż współpracujemy z ponad 5000 firm gospodarczych na terenie dolnośląsko-opolskim ich właściciele jak i pracownicy bardzo często korzystają z informacji medycznej wyszukując lekarzy specjalistów, przychodni specjalistycznych jak i rodzinnych oraz Szpitali, Klinik, Uzdrowisk itp. W ostatnim czasie zdecydowanie więcej klientów dzwoni po informację związaną z danymi medycznymi niż Informację Gospodarczą. W 2009 r.uruchomiliśmy Portal Medyczny Dolnośląsko-Opolski pod adresem internetowym www.informacja-medyczna.com.pl w którym znajdziecie Państwo szczegółowe dane o gabinetach prywatnych, przychodniach specjalistycznych jak i rodzinnych, Szpitalach i Klinikach specjalistycznych, Uzdrowiskach tych co mają podpisane umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia jak i tych którzy przyjmują prywatnie, aptekach i gabinetach weterynaryjnych, jednym słowem wszystko to co związane jest ze służbą zdrowia. Uruchomiliśmy także Biura Informacji Medycznej aby zainteresowany klient mógł łatwiej dotrzeć do naszej informacji. Wykaz biur jak i telefony informacyjne znajdują się na naszym portalu pod przyciskiem Biura Informacji lub Kontakt
http://informacja-medyczna.com.pl

dr Joanna Hładuńska Podciechowska Psycholog Łódź
Strona łódzkiego psychologa z 12-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi, dr n. med. Joanny Hładuńskiej (Podciechowskiej). Oprócz praktyki prywatnej, pracuje w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi jako neuropsycholog dziecięcy. Strona zawiera obszerne informacje na temat podstaw psychologii oraz metod diagnozy i terapii dzieci jak i osób dorosłych. Dodatkowo zawarte są referencje i przebieg kariery zawodowej.
http://www.lodz-psycholog.pl

dr Kraśnicki badania kierowców i psychotesty
Gabinet medycyny pracy we Wrocławiu. Oferta dla osób prywatnych, właścicieli firm i kierowców: badania, szczepienia, testy psychologiczne, porady, badania do pozwolenia na broń.
http://www.krasnicki.com.pl

dr med. Małgorzata Ordon Gabinet Medycyny Estetycznej i Laseroterapii
Medycyna estetyczna jest nową gałęzią medycyny, zajmującą się odtwarzaniem równowagi psychofizycznej człowieka. Koncentruje się przede wszystkim na holistycznym podejściu do poprawy jakości życia, powiązaniu wyglądu zewnętrznego ze zdrowym trybem zycia. Dzięki zaawansowanym technologiom, rozległej wiedzy na temat procesu starzenia się skóry, lekarz w gabinecie medycyny estetycznej jest w stanie zatrzymać czas a nawet cofnąć wskazówki zegara biologicznego. Oferujemy szeroki zakres zabiegów od popularnego botoksu przez zabiegi kwasem hialuronowym po mezoterapię i laseroterapię
http://www.ordon.com.pl

Dr n.med. Tadeusz Szwed
Gastrolog Dr n.med. Tadeusz Szwed Specjalista Chorób Wewnętrznych i diagnostyki ultradźwiękowej. Specjalista Gastroenterolog Diagnostyka i leczenie chorób przewodu pokarmowego: Gastroskopia Kolonoskopia USG jamy brzusznej, tarczycy, piersi, węzłów chłonnych Badania wykonywane są w znieczuleniu. Na życzenie wykonujemy badania w "uśpieniu" przy udziale anestzjologa. Krótkie terminy oczekiwania na badania. Jesteśmy jedną z niewielu placówek, gdzie w bardzo krótkim czasie można kompleksowo zdiagnozować i leczyć choroby: przełyku, żołądka i dwunastnicy, jelit, wątroby, trzustki, żylaki odbytu.
http://gastroskopia.net

Dr Piotr Knast Chirurgia Plastyczna we Wrocławiu
Strona Gabinetu Chirurgii Plastycznej w mieście Wrocław. W klinice wykonywane są zabiegi powiększania piersi, korekcji nosa. Miasto Wrocław czyni pobyt w naszej klinice niepowtarzlnym przeżyciem. Chirurgia Plastyczna we Wrocławiu w klinice Multimedica jest na najwyższym europejskim poziomie.
http://www.chirurgia-plastyczna.wroc.pl

Elle Klinika Chirurgii Plastycznej Gdańsk
chirurgia plastyczna, plastic surgery, Gdańsk, klinika, operacje plastyczne, powiększanie, podnoszenie piersi, korekcja nosa, zmarszczki powiek, odstające uszy, plastyka brzucha, poprawianie ust, żylaki, chirurgia kosmetyczna. zabiegi upiększające, chirurgia plastyczna nosa, małżowin usznych, zmarszczki twarzy i szyi, obwisły podbródek, ginekomastia, operacje piersi, likwidacja worków pod oczami, podnoszenie brwi, modelowanie sylwetki, cennik, plastyka chirurgiczna brzucha, odsysanie tłuszczu, usuwanie tatuaży, chirurgiczne usuwanie zmian skóry, korekcja blizn, modelowanie ust i warg, operacje plastyczne intymnych części ciała.
http://www.elleklinika.com.pl

Endokrynologia Małgorzata Kiełczewska. Wrocław Kasztanowa 3 48 71 789 6669
Poradnia Endokrynologiczna Małgorzaty Kiełczewskiej świadczy usługi dla Pacjentów NFZ oraz prywatnych. Zajmuje się leczeniem chorób tarczycy, menopauzą, osteoporozą i innymi problemami związanymi z zaburzeniami hormonalnymi
http://www.kielczewska.pl

Gabinet chirurgiczny, dr n.med. Zbigniew Jabłonka, Częstochowa
Wybrane pozycje w ofercie gabinetu: Laseroterapia i skleroterapia żylaków, ultrasonografia z kolorowym Dopplerem, zamrażanie, laser, leczenie hemoroidów, chorób układu pokarmowego, guzków skóry, turbieli, przepłuklin, wrzodów i wielu innych dolegliwości, biopsja, konsultacje chirurgiczne, ... Na stronie www.drJablonka.pl znaleźć można szczegółową ofertę, lokalizację, informacje kontaktowe, a także opisy chorób i metod ich leczenia, opisy wykorzystywanej aparatury, ...
http://www.drjablonka.pl

Gabinet Dermatochirurgii Estetycznej i Chirurgii Ręki
usługi i konsultacje z zakresu chirurgii ręki chirurgia kosmetyczna i estetyczna chirurgia aparatu paznokciowego chirurgiczne usuwanie zarówno zmian skórnych jak i zmian w obrębie tkanki podskórnej Medycyna Estetyczna: (BOTOX, Restylane, Surgiderm, MACROLANE, Sculptra itp.) Korekcja zmarszczek (BOTOX, DYSPORT) Powiększenie i modelowanie ust (kwas hialuronowy) lipoliza injekcyjna peelingi chemiczne estetyczne opracowanie blizn
http://www.chiroplastica.pl

Gabinet dermatologii ogólnej i estetycznej. Lek.med. Ewa Sierosławska.
Leczenie i zabiegi w zakresie dermatologii ogólnej i estetycznej: usuwanie zmarszczek, pilingi, mezoterapia, mesolift, leczenie cellulitu, rostępów, blizn, elektrokoagulacja, sklerotyzacja naczyń.
http://dermatolog-gdansk.pl

Gabinet Psychologiczny Pro Persona w Warszawie
Pomoc psychologiczna dla dzieci, młodzieży, rodziców i młodych osób dorosłych. Konsultacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna, warsztaty rozwoju osobistego.
http://www.propersona.pl

Gabinet Psychologiczny SolviMentis, Katarzyna WójcikPyrć
Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalizuje się w psychologii klinicznej i psychoterapii. Zajmuję się przede wszystkim prowadzeniem psychoterapii indywidualnej i grupowej, a także diagnostyką, poradnictwem psychologicznym oraz wsparciem osób w sytuacjach kryzysowych. Pracuję głównie z osobami dorosłymi i rodzinami. Moje doświadczenie obejmuje pracę zarówno w warunkach szpitalnych jak i ambulatoryjnych.
http://solvimentis.pl

Gabinet psychologiczny Wrocław
CRP jest niepublicznym ośrodkiem specjalizującym się w psychoterapii, pomocy psychologicznej i motywowaniu i doborze pracowników. Nasz zespół stanowią psycholog i psychoterapeuta - Sylwia Mania i Klaudia Rygiel. Naszą ofertę kierujemy do osób indywidualnych (sesje terapeutyczne o stałej częstotliwości dla młodzieży i dorosłych) oraz grup. Nasz gabinet psychologicznych zasięgiem swojego działania obejmuje Wroclaw i klientów z jego okolic.
http://www.psycholog-psychoterapeuta-wroclaw.pl

| dodaj za darmo swoją stronę w kategorii: Lekarze |
<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 5 / 14Następna >>Ostatnia >>>
Przejdź do strony: 1234[5]67891011121314